Коротко про нас
Ми громадська організація, що являється провідником через захоплюючий шлях до знань в пізнанні себе та Світу.
Ми навчаємо користуватися внутрішнім потенціалом для життя та руху шляхом своєї долі. Ми ділимось знаннями які подовжують життя.

"Воля на Волі" - це головна теза наших предків, що означає бути вільним у своєму виборі, усвідомленому здоровому і гармонійному!
Ми об'єднуємо всіх усвідомлених громадян нашої країни для відновлення свого власного ресурсу життя, допомагаємо стати господарем власного життя, та створити нові соціальні відносини.
Кожний хто приєднується до нас обирає шлях свободи, гармонійного здорового, довговічного способу життя.

У нас цікаво! Є навчання, подорожі, різнобічні проекти з розвитку, вивчаємо власну багатовимірність, внутрішні та зовнішні знання.

Ми реалізовуємо проекти та рухаємось шляхом здорової гармонійної людини в колі друзів! Щастя людини "бути собою серед своїх".Допомагаємо один одному жити в матеріальному достатку в гармонії з собою і всім світом!
Один з головних проектів це розробка повністю прозорої системи влади, соціальної політики з прозорими виборами та звітністю.

Кожний член ГО автоматично стає співзасновником такої системи, яка поєднує елементи соціальних мереж з повним функціоналом управління республіканськими, соціальними та економічними процесами!

Засновники:
Титаренко Ігор Володимирович
Голова правління гоКВЛ
Ткаченко Тимофій Сергійович
Робота з політичними партіями
Сокольник Ірина Володимирівна
Організація саморозвитку, зустрічей
Савчук Володимир Дмитрович
Взаємодія з громадськими організаціями
Пустовий Володимир Володимирович
Створенню навчальних центрів